Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Путін не має ресурсів, але він планує війну на виснаження – Bloomberg

Новий президентський термін диктатор Володимир Путін продовжить у військовій агресії проти України, розраховуючи на метод виснаження.

Так, на думку політичних експертів Bloomberg, кремлівський диктатор має намір використати внутрішні потрясіння у РФ проти Києва. Як приклад вони навели теракт у Москві 22 березня, коли група озброєних людей розстріляла 140 відвідувачів підмосковного Крокус Сіті Холлу.

Угрупування ІДІЛ взяло на себе відповідальність за цей теракт, але Кремль продовжує говорити про причетність України та Заходу.

Зараз дивляться

У Bloomberg вважають, що ані Росія, ані Україна не мають засобів для припинення бойових дій найближчим часом. Окупантам для цього не вистачає живої сили, здатної на вирішальний прорив на фронті, а ЗСУ — достатньо озброєнь.

При цьому, продовжують експерти, Путін сповнений рішучості змусити Україну підкоритися, роблячи ставку на те, що він зможе пережити західних партнерів Києва і здобути перемогу на полі бою, навіть попри те, що російські війська просуваються насилу, а в деяких напрямках лише утримують оборону.

Джерело: Bloomberg
Війна в Україні, Владимир Путин

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-04 00:30:06