Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Путін не хоче миру в Україні та зустрічатися із Зеленським – прем’єр Італії

Глава РФ Володимир Путін не зацікавлений у переговорах із українським лідером Володимиром Зеленським, а також у припиненні воєнних дій в Україні.

Про це заявив в одному з інтерв’ю прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі. Він розповів про деталі своєї телефонної розмови з господарем Кремля.

– Під час телефонної розмови я сказав йому, що телефоную, щоб поговорити про мир. Я запитав його: Коли ви зустрічаєтеся зі Зеленським? Тільки ви удвох зможете знайти рішення. Він відповів: Час іще не настав. Я наполягав: Ухваліть рішення про припинення вогню. І знову: Ні, час ще не настав, – поінформував Маріо Драгі.

За його словами, далі Путін почав розповідати про вимогу РФ щодо оплати за російський газ у рублях, після чого співрозмовники попрощалися. А потім увесь світ побачив звірства, які військові РФ вчинили в місті Буча Київської області.

Як зазначив Драгі, з огляду на ці обставини складається враження, що розмови з президентом РФ – це марне витрачання часу.

Я починаю думати, що мають рацію ті, хто каже, що з ним (Путіним, – Ред.) марно розмовляти, це просто марна трата часу. Я завжди захищав Макрона (президента Франції Еммануеля Макрона, – Ред.) і продовжую стверджувати, що він правий, коли намагається використовувати всі можливі шляхи діалогу. Але у мене склалося враження, що жах війни, з її різаниною, з тим, що вони зробили з дітьми і жінками, абсолютно не залежить від слів і телефонних дзвінків, які здійснюються, – наголосив Драгі.

Він додав, що метою Путіна поки що був не пошук миру, а спроба знищити український опір та окупувати Україну.

Прем’єр Італії зізнався: на початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну він помилково думав, що російські війська можуть досягнути успіху, через що виникне загроза іншим державам Європи. Але цього не сталося.

– Український опір – героїчний. Як каже президент Зеленський, народ став армією України. Нас чекає війна опору, тривале насильство з руйнуваннями. Немає жодних ознак того, що український народ може прийняти російську окупацію, – заявив Драгі.

Коментуючи запровадження санкцій проти РФ, політик зазначив, що вони покликані послабити РФ, однак не зупинять російські війська в Україні. Для цього потрібна зброя.

Драгі уточнив, що італійський парламент майже одноголосно ухвалив рішення про відправку зброї Україні.

– Санкції необхідні для ослаблення агресора, але не можуть зупинити війська в короткостроковій перспективі. Для цього нам потрібно допомагати українцям безпосередньо, що ми й робимо. Не зробити цього було б рівносильно заяві: здавайтеся, прийміть рабство і підкоріться. Це суперечить нашим європейським цінностям, – додав Драгі.

Джерело: Corriere della Sera

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-17 20:39:18

Магазин Автозапчастин м.Ніжин