Україна і світ

Пустили через Румунію: Раміна Есхакзай повернулася до України після складнощів з угорцями

Будівельні матеріали м.Ніжин

Журналістка та ведуча Раміна Есхакзай повернулася до України. Дівчина зіштовхнулася зі складнощами, перш ніж потрапити до рідної країни.

Разом із мамою та собаками ведучу не пропустили на кордоні з Угорщиною через відсутність техпаспорту, а документ у Дії приймати відмовилися, тому їм довелося їхати до Румунії.

– Десь о першій ночі ми доїхали до угорсько-румунського кордону. Була велика черга – машин 30 перед нами. За дві години ми під’їхали до першого віконця. Там сидів чоловік, типаж повний добряк, що ледве говорив англійською. Я сказала, що в мене немає техпаспорта. Тільки переклад через Дію, – розповіла Есхакзай.

Пройшовши потрібні пункти та переночувавши в готелі, вранці вони виїхали на кордон Румунія – Україна.

– На мене ніхто не кричав. Розмовляли спокійно. Як треба розмовляти з людьми… Далі були українські прикордонники. Молоді хлопці, жінка та чоловік 40-50 років. Усі питали про техпаспорт, я показала Дію. Останній чоловік запитав із усмішкою: То це вас не пустили модяри? Я сказала, що так, – поділилася Раміна.

Висловилася ведуча і з приводу поведінки угорців, зазначивши, що ті, кому надано владу, повинні поводитися краще, ніж люди без влади.

– У Росії поводяться на кордоні так само, як учора зі мною поводилися угорці. Не найкращий приклад для наслідування. Я не кажу, що всі угорці бидлуваті. Всюди є нормальні люди. Але приклад прем’єра Угорщини, прикордонників та чоловіка на ресепшен у Будапешті, який хотів здерти з нас €60 за проживання собак, говорять про те, що вони не розуміють, що таке співчуття. Що таке, коли твого сусіда бомблять, а ти вдаєш, що не розумієш людської мови, мови емпатії, – підсумувала Раміна.

Есхакзай виїжджала з України за допомогою техпаспорту в Дії. Раніше журналістка розповідала, що її пропустили без проблем. Зазначимо, що Раміна має дозвіл на проживання в Австрії.

Фото: Раміна Есхакзай

Пустили через Румунію: Раміна Есхакзай повернулася до України після складнощів з угорцями
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-03 22:08:01

Магазин Автозапчастин м.Ніжин