Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Публічне мовлення та антикризова комунікація: ведуча ICTV Олена Фроляк поділилась досвідом

28 березня Олена Фроляк, керівниця інформаційної служби Факти ICTV, ведуча телемарафону Єдині новини провела тренінг для партнерів EPAIU (Ініціатива з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні) на тему Публічне мовлення та антикризова комунікація. 

Олена Фроляк, яка є першою амбасадоркою екологічного напряму діяльності ГД ООН  в Україні, і опікується блоком, що стосується охорони довкілля, розвитку і впровадження безпечних технологій, була запрошена в якості експерта з комунікацій. 

Метою заходу стало оновлення комунікаційних навичок партнерів EPAIU (представники організацій, уповноважені публічно доносити меседжі, комунікаційні менеджери) задля більш ефективного донесення експертних меседжів та роз’яснень до своїх аудиторій, а також задля упередження комунікаційних криз або вчасного публічного реагування на кризові ситуації.

Зараз дивляться

— З колегами з EPAIU ми розбирали практичні кейси з публічного мовлення. Поговорили не лише про те, як тримати голос і вимову перед камерою та реагувати на провокативні питання, а головне – про зміст комунікації, її подачу, щоб вона була цікава та зрозуміла цільовій аудиторії.  Це головна задача того, хто цю комунікацію створює. Ми розібрали теоретичні кейси та одразу спробували втілювати їх в практику, – розповіла Фроляк про зміст проведеного тренінгу.

За словами телеведучої, тема екології гостро стоїть в будь-які часи. Особливо зараз, коли Україна є жертвою рукотворних екологічних катастроф, спричинених ворогом.

— Тому поділитися досвідом з колегами із сфери екології та допомогти їм вибудувати міцну та ефективну комунікацію на цю життєво важливу тему для мене є особливо важливим, – поділилась думками ведуча по закінченню тренінгу. 

EPAIU – це проєкт, який виконується Міжнародним фондом Відродження з 2019 року за фінансової підтримки Швеції.

Метою Ініціативи є сприяння сталому розвитку громадських організацій, інституційно спроможних, з доброчесним управлінням, підзвітних та визнаних в екологічній спільноті, які зможуть сприяти реформам в Україні через впровадження екологічних політик і здійснення адвокаційних заходів на захист довкілля. 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-03-30 12:15:17