Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Привітання з Великоднем 2022 у прозі

Великдень 2022 – найочікуваніше свято у церковному календарі квітня. Такий світлий день завжди об’єднує не тільки родини, але й усіх вірян.

А це означає, що у неділю звідусіль, зокрема і за святковим великоднім столом, будуть лунати красиві слова із Великоднем.

У момент, коли вже спечені великодні паски, розписані писанки, сформовані багаті великодні кошики і дім святково прикрашений, залишається тільки озброїтись красивими привітаннями зі святом.

Тож Факти ICTV вітають вас із світлим святом і пропонують привітання з Великоднем у прозі, за допомогою чого можна поділитися радістю з приводу Воскресіння Христа.

***

Христос Воскрес! Нехай яскраве світло цього великого свята осяє сьогодні весь світ, подарує надію, радість і щастя людям. І нехай сьогодні і завжди душа твоя іскриться вірою, помисли – добром, а серце – любов’ю.

***

Нехай у серці панує лише світло; в будинку – затишок і благополуччя; у близьких – міцне здоров’я і радість у душі. Світле свято Великдень – день, коли, здавалося б, неможливе може стати дійсністю, тому не переставай вірити. Зі святом!

***

Зі світлим святом! Нехай ангел закриває своїм великим, надійним крилом від усіх негод, думки нехай будуть світлі, нехай щастя в дім приходить з кожним світанком. А життя наповниться яскравими подіями, чесними друзями, позитивним настроєм і приємними відчуттями.

***

Христос Воскрес! У світлий і урочистий день Великодня бажаю добра, благополуччя і миру вашому дому! Нехай життя оновиться разом з природою, нехай почуття світлої радості не покидає душу як можна довше. Бажаю гармонії, любові, сімейного затишку і щастя!

***

Христос Воскрес! Сердечно вітаю зі святом Святого Великодня. Від усієї душі бажаю, щоб радість Воскресіння Христового наповнювала серце, а світло Божественної любові зігрівало рідних і близьких.

***

Христос Воскрес! Вітаю тебе від щирого серця з радісним і світлим святом Великодня! Кожен рік ми святкуємо початок нового життя для всього християнського світу, торжество віри над смертю! Нехай частинка сьогоднішнього тріумфу залишиться в твоєму серці і підтримає у важку хвилину!

***
Нехай Божа ласка зійде з небес, смачна буде паска, Христос Воскрес!

***
Вітаю усіх із святом Великодня! Нехай з ним до Вас прийде здоров’я, любов, щастя, душа знайде проблиски світла, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими! Всіх Вам земних благ!

***

З Великоднем! Бажаємо всім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях. Нехай це величне свято Воскресіння Господнього надихає Вас на добрі та праведні справи. Нехай Паска стане для кожного початком нового життя – кращого і добрішого! Христос Воскрес! – Воїстину Воскрес!

Читайте:

Привітання з Великоднем 2022 у прозі
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-24 01:15:42

Магазин Автозапчастин м.Ніжин