Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Привітання начальника КП “ВУКГ” Володимира Шпака

Шановні колеги, працівники й ветерани житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення! Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди професійного свята!

Зараз, коли в нашій країні йде війна, ваша праця дуже нелегка, надзвичайно потрібна людям та пов’язана з ризиком для власного життя. Вдень і вночі, без вихідних, завдяки вашій наполегливості, працьовитим рукам та рішучості і оперативності, мешканці нашого міста стабільно забезпечуються водою та теплом, підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, каналізаційного та шляхового господарства, постійно виконується робота з благоустрою та збору і захоронення сміття. В умовах війни, комунальники, з залученням спеціалізованої техніки, повною мірою допомагають якомога швидше наблизити велику перемогу над російськими окупантами.

Від усієї душі бажаю всім працівникам комунальних служб Ніжина та їхнім родинам миру, злагоди, добробуту, міцного здоров’я, наснаги, злагоди, щастя і залізної віри в перемогу над ворогом!

Зі святом вас!

З повагою, начальник КП «ВУКГ» Володимир Шпак.

Unenizh.org.ua
2022-03-18 16:32:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин