Місто і регіон

Привітання начальника КП “ВУКГ” Володимира Шпака

Шановні колеги, працівники й ветерани житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення! Прийміть найщиріші вітання від усього колективу КП “ВУКГ” та себе особисто з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства!

Ваша праця нелегка, але надзвичайно потрібна людям. Вдень і вночі, без вихідних, завдяки вашій наполегливості, працьовитим рукам та мудрості, незважаючи на всі негаразди, населення стабільно забезпечується водою та теплом, підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, каналізаційного та шляхового господарства, проводиться ремонт житла, благоустрій та озеленення вулиць і скверів, а на вулицях Ніжина прибирається сміття.

Для сучасних людей комунальні блага давно стали настільки звичною справою, що ніхто вже особливо і не замислюється над тим, скільки зусиль варто докласти для їх стабільності, і який при цьому величезний тягар відповідальності лежить на плечах працівників житлово-комунального господарства.

Адже, саме від професіоналізму і відповідальності людей, які працюють в нашій галузі, багато в чому залежить  добробут кожного будинку та кожної родини.

Бажаю всім працівникам комунальних служб Ніжина та їхнім родинам Перемоги і мирного майбутнього, міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, наснаги, злагоди та щастя! Зичу фінансової стабільності, єдності в досягненні мети, мудрості, витримки керівникам та згуртованості колективам!

Зі святом вас!

З найщирішими побажаннями начальник КП «ВУКГ» Володимир Шпак.

Unenizh.org.ua
2023-03-17 13:15:06

Магазин Автозапчастин м.Ніжин