Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Привітання начальника КП “ВУКГ” Володимира Шпака з Днем Незалежності

Шановні співвітчизники! Від усього колективу КП “ВУКГ” та себе особисто, щиро вітаю вас з одним із головних Державних свят України – Днем Незалежності!

В цьому величному святі переплелися мрії багатьох поколінь українців про свободу і незалежність, їхнє прагнення вільно жити, бути господарями у власній, суверенній державі.

Цей день передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни. Протягом багатьох віків наш народ боровся за свободу рідної землі. Та саме нашому поколінню випала велика честь і велика відповідальність не тільки розбудовувати нову Українську державу, а й відстоювати її єдність і цілісність.

Від усього серця бажаю, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного прапору: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Бадьорості духу, добробуту і щастя кожній родині. А державні атрибути нехай надалі вселяють в серце кожного українця гордість та спонукають на нові подвиги заради своєї Батьківщини.

Зі святом! З днем Незалежності України!

Unenizh.org.ua
2021-08-25 18:24:04