Україна і світ

Приниження честі та гідності: Реп’яхова виграла суд проти ексдружини Павліка

Будівельні матеріали м.Ніжин

Дружина співака Віктора Павліка, блогерка Катерина Реп’яхова виграла суд проти його ексдружини. Наразі Лариса Созаєва змушена заплатити їй грошову компенсацію.

Про це блогер розповіла в Instagram-stories, зазначивши, що за образу можна понести відповідальність.

– Хочу, щоб люди, які говорять гидоти на інших, знали. Вони можуть за це понести відповідальність. Вважаю, що маю поділитися з вами цим, оскільки вся історія відбувалася у вас на очах, – сказала Реп’яхова.

Далі Катерина прикріпила частину документа, в якому йдеться про те, що Созаєва має виплатити їй 8 тис. грн через приниження честі та гідності. Йдеться про слова – Ти дуже нахабна тварюка, ти холоднокровна тварюка.

Зазначимо, скандал між нинішньою та колишньою дружинами Павліка спалахнув ще в жовтні 2021 року. Все почалося із квартири. Тоді Созаєва розповіла, що Віктор виганяє її із апартаментів.

Згодом Катерина заявила, що її намагаються знищити, а саме блог в Instagram, натякнувши, що до цього причетна Лариса. На ці звинувачення Созаєва не змогла змовчати. Вона зазначила, що Реп’яхова шість років тому забрала з родини Павліка, хоча він не хотів йти, а також назвала блогерку зухвалою тварюкою, через що Катерина подала до суду.

Приниження честі та гідності: Реп’яхова виграла суд проти ексдружини Павліка
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-02 10:50:34

Магазин Автозапчастин м.Ніжин