Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Прилуки очолили рейтинг кращих громад Чернігівщини і посіли 8 місце в загальноукраїнському

Прилуки очолили рейтинг кращих громад Чернігівщини і посіли 8 місце в загальноукраїнському

Прилуцька громада потрапила до верхньої частини ТОП-300 кращих в Україні і стала лідером обласного рейтингу.

Результати оцінювання станом на 1 липня Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» оприлюднив на своїй сторінці у мережі Facebook.

Експерти представили 300 кращих малих та середніх громад України (до 150 тис. мешканців), відповідно до «Всеукраїнського рейтингу інституційної спроможності та сталого розвитку громад». Для обрахунку показників використовували відкриті джерела та дані анкет. Загалом оцінили 1415 громад.

Серед 40 показників, які брали до уваги – відсутність (наявність) корупційних скандалів, громадівська активність упродовж понад 5 років, мапа інвестиційних пропозицій, бренд, проморолики тощо.

До верхньої частини національного рейтингу увійшли 3 громади Чернігівщини – Прилуцька, Менська та Ніжинська. Вони займають відповідно 8, 19 та 40 позиції. Трохи далі розташувалися Сосницька (48), Коропська (75) та Сновська (90). У середній частині ТОП-300 бачимо Корюківську (167) і Семенівську (179), а в нижній – Кіптівську (222), Куликівську (251) та Бобровицьку (278).

Прилуки очолили рейтинг кращих громад Чернігівщини і посіли 8 місце в загальноукраїнському

Крім всеукраїнського, організатори презентували рейтинги 20 кращих громад у своїх областях. Всього у Чернігівській експерти оцінили 56. Беззаперечним лідером з великим відривом стала Прилуцька громада. Друге місце зайняла Менська, третє – Ніжинська. Закриває обласний рейтинг Тупичівська.

Фото – ілюстративне

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
04.09.2021

Залишити відповідь