Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Прилучанина засуджено за незаконне зберігання та незаконне переміщення через кордон майже кілограма вибухівки

Прилучанина засуджено за незаконне зберігання та незаконне переміщення через кордон майже кілограма вибухівки

У лютому поточного року 42-річний мешканець Прилуцького району намагався незаконно, з приховуванням від митного контролю, перемістити через митний кордон України до Республіки Білорусь майже 1 кг пороху. Проте злочинного умислу до кінця не довів, оскільки був викритий у ході проведення прикордонно-митного огляду на митному посту «Нові – Яриловичі – автомобільний» Північної митниці Держмитслужби.

Обласною прокуратурою у судовому засіданні повністю доведено вину підсудного у вчиненні ним кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1  ст. 263, ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 201 КК України.

Вироком Ріпкинського районного суду Чернігівської області громадянина визнано винним, йому визначено покарання у виді 4 років позбавлення волі з іспитовим строком 2 роки.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

28.07.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова