Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Прикордонники використовуватимуть зброю у разі агресивних дій мігрантів – МВС

У разі агресивних дій порушників українського кордону прикордонники використовуватимуть спеціальні засоби та зброю. Про це повідомив очільник Міністерства внутрішніх справ Денис Монастирський під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

– Ми розуміємо, що у разі загрози життю та здоров’ю прикордонників-правоохоронців ми будемо застосовувати всі належні і передбачені законом засоби захисту, зокрема вогнепальну зброю.

Міністр внутрішніх справ заявив, що для охорони державного кордону використовуватимуть тактику ешелонного прикриття. Перший склад ешелону буде без зброї, лише з захисними засобами.

Для другого ешелону разі агресивних дій порушників передбачено використання необхідних спеціальних засобів і зброї.

Монастирський зауважив, що для захисту кордону від нелегальних мігрантів українські правоохоронці діятимуть гуманно та з дотриманням норм міжнародного права.

Також він наголосив на важливості побудови державного кордону на всій протяжності, передусім з Російською Федерацією та Республікою Білорусь.

Міністр внутрішніх справ заявив, що Російська Федерація, яка контролює міграційну кризу, може спрямувати мігрантів на територію України. Монастирський запевнив, що наразі ситуація на українському кордоні є контрольованою та стабільною

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-19 12:43:26

Магазин Автозапчастин м.Ніжин