Прикордонники та воїни ЗСУ зупинили ворожу колону на Харківщині

Прикордонники з бійцями ЗСУ успішно зупинили колону російських окупантів. Про це на своєму сайті повідомила Державна прикордонна служба України.
Протитанковий розрахунок прикордонників виявив рух ворожої колони в один населений пункт на Харківщині. Щоб не допустити потрапляння ворожих сил в село, військовослужбовці Держприкордонслужби влучним пострілом знищили броньований автомобіль “Тигр”, який йшов у голові колони, – йдеться у повідомленні.
У відповідь ворог почав накривати вогнем позицію прикордонників, але на поміч прийшли ЗСУ, які, власне, і змусили противника тікати.
ДПСУ наголошує, що, на відміну від солдат РФ, українські захисники з бою вийшли без втрат, і додає:
Прикордонники разом з іншими складовими сил безпеки продовжують вичищати українську землю від загарбницької нечисті.
Раніше у Генштабі ЗСУ повідомляли, що з боку Республіки Білорусь зберігається загроза вторгнення збройних сил країни на територію України, керівництво РБ посилило охорону кордонів з нашою державою.
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-13 03:42:16