Україна і світ

Прийом дітей до 1 класу продовжили через війну – Шкарлет

В умовах воєнного стану в Україні продовжили процес приймання документів на зарахування дітей до 1 класу, повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

– Зарахування дітей до 1 класу триватиме до 31 серпня 2022 року. Документи можуть подати батьки, опікуни чи законні представники дитини особисто, через електронну пошту, факсом чи в інший зручний спосіб, – уточнив глава МОН.

За його словами, на сьогодні до 1 класу вже зараховано понад 300 тис. дітей, найбільше заяв отримано у Львівській, Дніпропетровській, Одеській, Київській, Івано-Франківській і Рівненській областях, а також майже 24 тис. заяв у Києві.

Терміни прийому документів для зарахування до 1 класу визначають на місцях органи місцевого самоврядування. Однак цей термін не може бути меншим за один місяць.

Минулого року заяви прималися до 31 травня і до середини червня відбувалося зарахування на вільні місця.

Раніше Сергій Шкарлет розповів, що формат навчання дітей з 1 вересня залежатиме від безпеки.

– В умовах воєнного часу ми впроваджуємо освітній процес у приміщеннях навчальних закладів та заочної форми навчання виключно за погодженням з органами влади. Якщо є наявність небезпеки, то може бути дистанційний або змішаний формат навчання. Якщо в укритті не вистачає місця на всіх учасників освітнього процесу, є рекомендації щодо розділення навчання на кілька змін, – наголосив він.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-05 18:12:33

Магазин Автозапчастин м.Ніжин