Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Прихована небезпека: на ICTV стартує проект про загрози побутової техніки


Прихована небезпека: на ICTV стартує проект про загрози побутової техніки

З нового сезону на телеканалі ICTV стартує проект Прихована небезпека. Його ведучий Олексій Душка не лише розповість про загрози, які оточують нас у повсякденному житті, а й разом з експертами порадить, як від них захистити себе і своїх рідних.

Перший випуск Прихованої небезпеки вийде 30-го серпня. Фахівці розповідатимуть про різноманітні небезпеки, що існують в житті кожної людини. Це співробітники ДСНС, поліції, психологи тощо.

Кожен епізод програми Прихована небезпека – це окрема історія, яка потенційно може трапитися з будь-якою людиною. Ведучий Олексій Душка разом з експертами з’ясує усі потенційні загрози та ризики, які може спричинити побутова техніка та невміле користування нею.

– Це те, що відбувається з кожною людиною, але насправді ми думаємо, що така біда нас обійде. Ми будемо розповідати про приховані небезпеки, які нас оточують у великому місті. Тобто – все, що є, все від чого ми не очікуємо, що нас може вбити, покалічити, поранити, вивести нас з ладу якимось чином, – коментує ведучий.

На глядачів також чекають експерименти та фахові поради експертів, які відповідають на головне питання теми – як уникнути потенційних загроз і не потрапити в лиху ситуацію.

 – Найголовніше, що ми робимо – даємо конкретні поради від експертів, психологів, поліції, рятувальників, що робити в цій ситуації, – додав Душка.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-27 15:07:00