Україна і світ

Причина об’єктивна: чому в різних джерелах відрізняються втрати РФ у війні проти України

Кількість вбитих і поранених російських військових значно різниться, якщо порівнювати з даними іноземної розвідки або офіційною інформацією Генерального штабу ЗСУ. Полковник запасу та експерт центру оборонних стратегій Віктор Кевлюк пояснив, чому остаточні відомості можуть відрізнятися.

– Безумовно, відмінності присутні. Причина абсолютно об’єктивна – Генеральний штаб, який публікує цифру втрат, збирається на донесення про хід бойових дій впродовж доби, які піднімаються з самого низу до верху. Вони не завжди об’єктивні, бо це в умовах інтенсивних бойових дій не завжди можливо. Але цифри узагальнюються та оприлюднюються, – зауважив Кевлюк.


За його словами, іноземна розвідка та партнери шукають неспростовні докази загибелі конкретного солдата чи знищення військової техніки, після чого оприлюднюють лише офіційно підтверджені випадки.

– Союзники шукають неспростовні докази загибелі тієї чи іншої людини, знищення того чи іншого зразку воєнної техніки. Відповідно, вони публікують лише документально підтверджені випадки. Звідси й різниця, – пояснив він.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-08-14 02:14:27

Магазин Автозапчастин м.Ніжин