Місто і регіон

Прибиральники з КП “ВУКГ” розпочали миття зупинок автобусу

Працівники дільниці вуличного прибирання комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” розпочали миття зупинок громадського автотранспорту у Ніжині.

Миття автобусних зупинок допомагає зменшити кількість бруду, сміття та інших забруднень в місті. Чисті зупинки зменшують кількість сміття та створюють більш привабливе середовище для перехожих. Чисті зупинки можуть збільшити безпеку на дорогах. Багато зупинок знаходяться біля доріг та місць з великим рухом транспорту. Якщо зупинки не миються, вони можуть стати причиною забруднення та складностей для водіїв та пасажирів. Чисті зупинки можуть допомогти зменшити кількість аварій та покращити безпеку на дорогах.

Загалом, від бруду, пилу та написів буде очищено 20 зупинок. Прибиральники розбиті на 3 бригади і кожна працює по своєму маршруту, а саме:

1. Зупинки по вулиці Шевченка (під парку до ТПО);

2. Зупинки по вулицям Василівська, Незалежності;

3. Зупинки по вулицям Набережна, Прощенка.

Контроль за якістю виконання робіт здійснює майстер прибиральників міста Сергій Приходько.

Чисті та доглянуті зупинки створюють більш привабливу та гостинну атмосферу для туристів, що може підвищити їх бажання відвідувати Ніжин, а гарний естетичний вигляд зупинок, для місцевих мешканців, створює більш приємну атмосферу очікування громадського транспорту.

Unenizh.org.ua
2023-03-24 13:41:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин