Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Проєкт «Інтернет-субвенція»: 9 сіл на Чернігівщині підключать до Всесвітньої мережі

Проєкт «Інтернет-субвенція»: 9 сіл на Чернігівщині підключать до Всесвітньої мережі

Менській громаді виділять понад 800 тисяч гривень з бюджету держави для  підведення до 9 населених пунктів оптичного Інтернету.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Як розповів секретар Менської мерії Юрій Стальниченко, загалом Кабінет міністрів України затвердив розподіл коштів інтернет-субвенції для 670 громад на загальну суму 483,8 мільйона гривень для реалізації проєкту «Інтернет-субвенція». Проєкт матиме значний соціальний ефект, адже завдяки йому вже цього року понад мільйон українців отримають можливість вперше підключитися до оптичного інтернету. Це допоможе забезпечити рівний доступ та можливості для кожного українця.

Тепер громади, що пройшли відбір, отримають гроші з держбюджету, потім проведуть прозорий тендер, після чого провайдери почнуть розбудовувати мережу. Зокрема на Менщині – у Бірківці, Дмитрівці, Лісках, Майському, Максаках, Остапівці, Осьмаках, Слобідці, Ушні.

За рахунок субвенції забезпечать покриття Wi-Fi-мережею. Так, кожен із відвідувачів зможе скористатися швидкісним інтернетом. Соцзаклади, підключені за кошти субвенції (сільські клуби, будинки культури, бібліотеки, школи, дитсадки, медичні заклади), отримають безкоштовний швидкісний інтернет до кінця 2022 року.

Фото – ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
11.06.2021