Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Провал посеред дороги по проспекту Миру: в «Чернігівводоканалі» назвали причину

Провал посеред дороги по проспекту Миру: в «Чернігівводоканалі» назвали причину

Причина провалу дороги по проспекту Миру,33, навпроти готелю «Україна», – залишки старої будівлі, що виявлені під час аварійних робіт на глибині до 2 метрів.

Окрім виконання аварійного ремонту мереж, КП «Чернігівводоканал», по домовленістю з управлінням ЖКГ міста виконує дослідження провалів, які періодично виникають на проїздних частинах доріг Чернігова.

Для того, щоб з’ясувати причину утворення провалу, доводиться знімати асфальтобетон, верхній шар ґрунту, що можливо зробити тільки при наявності спеціальної техніки, яка є у КП «Чернігівводоканал».

Якщо буде встановлено, що причиною провалу став стан мереж, роботи «Водоканалу» оплачує організація, що відповідає за мережі. У разі виникнення провалів з інших причин, фінансування розкопок здійснюється за рахунок бюджету міста.

Провал по проспекту Миру,33 спостерігався вже кілька тижнів. Попередня перевірка показала, що в цьому місці немає жодних мереж – всі підприємства-постачальники підтвердили це документально.

Враховуючи, що провал посеред дороги продовжував збільшуватись, було прийняте рішення про проведення розкопки.

Провал посеред дороги по проспекту Миру: в «Чернігівводоканалі» назвали причину

Через те, що у вихідні дні автомобільний трафік по проспекту Миру зменшується, роботи було заплановано на неділю, 23 серпня.

Під час проведення розкопок на глибині до двох метрів було виявлено залишки невідомої будівлі з підвальним приміщенням та цегляним ходом, який був завалений та вів у бік скверу.

З метою припинення подальшої руйнації дорожнього полотна та повного перекриття руху транспорту по проспекту Миру, було прийняте рішення про засипання провалу із замивкою його піском.

Провал посеред дороги по проспекту Миру: в «Чернігівводоканалі» назвали причину

Наразі КП «Чернігівводоканал» виконує ці роботи. Асфальтування місця провалу заплановане на 25.08.2020. Повне відновлення руху транспорту по проспекту Миру планується у середу, 26 серпня.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

23.08.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова