Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Проти Португалії в нас теж мало хто вірив: Бесєдін про очікування від Євро-2021

Форвард київського Динамо Артем Бесєдін поділився очікування від чемпіонату Європи з футболу, який перенесли на 2021 рік.

— Не хочу прогнозувати, але думки лише позитивні, схожі на ті, що були на відбірковому етапі до Євро-2020, коли ми грали проти Португалії. Перед виходом на поле у нас мало хто вірив і ніхто не думав, що посядемо перше місце. На Євро-2021 у нас має все вийти, головне нічого не змінювати. Я впевнений, що ми можемо далеко зайти, – сказав футболіст.

Також гравець розповів про атмосферу у національній команді.

— Футболіст має без запізнень, не порушуючи режим, прибути на тренування та теорію. Якщо треба відпроситися з табору збірною, то ти можеш спокійно розповісти про свою проблему тренеру і Андрій Миколайович увійде у становище. У цьому плані між гравцями та тренерами є здорова комунікація та взаєморозуміння. У збірній ніхто нікому палки в колеса не вставляє, якщо у когось щось не виходить, то інші радо тобі допоможуть, – розповів Бесєдін.

24-річний Бесєдін зізнався, що хоче подовше пограти у футбол, бо отримує від нього задоволення.

— Це моє життя. Я впевнений у собі, своїх силах та здоров’ї. Я не веду якийсь спосіб життя, який заважає мені грати у футбол. Якщо настане день, коли нізвідки буде брати енергію, настрій, емоції – це буде для мене найгірше. Хочеться, щоб футбол у моєму житті тривав якомога довше, – зізнався Артем.

Також спортсмен розповів, чим живе окрім футболу.

— У мене на першому місці сім’я. Мої рідні та сімейний затишок – більше для мене не треба. Це не дорогі речі, поїздки, машини, квартири. Добробут звісно має бути, щоб ти існував і не бідував, але коли ти знаєш, що твої рідні здорові, живі – це найпозитивніші емоції. У цьому я черпаю енергію.

Після матчу 5-го туру групового етапу Ліги Європи між Динамо та Мальме (4:3) Артем Бесєдін провалив допінг-тест.

У допінг-пробі футболіста виявили заборонений стимулятор фенотропіл.

За рішенням УЄФА, Бесєдін отримав дискваліфікацію терміном на 1 рік, яка добігає кінця 19 грудня 2020 року.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-10-21 19:33:54