Україна і світ

Протести у Гонконзі: Поліція затримала 36 людей, наймолодшому – 12 років

Мітингувальників затримали за різні злочини, включаючи незаконне масове зібрання, незаконне зберігання зброї та напади на правоохоронців

Джерело: 112.ua

Протести у Гонконзі: Поліція затримала 36 людей, наймолодшому - 12 років

Під час масових акцій протесту 25 серпня у Гонконзі правоохоронці затримали 36 людей: 29 чоловіків і 7 жінок віком від 12 до 48 років. Про це передає Reuters.

Зазначається, що мітингувальників затримали за різні злочини, включаючи незаконне масове зібрання, незаконне зберігання зброї та напади на правоохоронців.

Раніше повідомлялося, що поліція застосувала проти протестувальників вогнепальну зброю та водомети.

Нагадаємо, що у Гонконзі 24 серпня відновилися сутички між поліцейськимита протестувальниками. Поліція затримала 29 людей.

У червні в Гонконзі спалахнули протести проти закону про екстрадицію на територію материкового Китаю. Правоохоронці розганяли демонстрантів, застосовуючи силу. 

2 червня прем’єр-міністр Гонконгу Керрі Лем заявила про відмову від розгляду закону про екстрадицію на материковий Китай та додала, що законопроект більше не буде вноситися до Законодавчої ради. Однак протести продовжуються. 

Через протести, що тривають не один тиждень, Гонконг зазнав найбільшої політичної кризи протягом останніх десятиліть. Це стало серйозним викликом центральному уряду Китаю в Пекіні.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua