Україна і світ

Прострелив голову цивільного на Київщині: ідентифіковано російського снайпера

Будівельні матеріали м.Ніжин

Російського снайпера, який вбив під час окупації мирного мешканця села Перемога на Київщині, ідентифіковали правохоронні органи.

– Це Олег Ільїн – снайпер 15-ї окремої мотострілецької Олександрійської бригади 2-ї гвардійської загальновійськової армії Центрального військового округу ЗС РФ, що належить до складу так званих російських “миротворчих” військ. Київська обласна прокуратура та слідчі СБУ встановили, що у лютому під час окупації села Перемога на Київщині цей російський “миротворець” вбив 53-річного місцевого мирного мешканця, – написала генеральний прокурор Ірина Венедіктова на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Також вона зазначила, що це сталося, коли беззбройний громадянин просто повертався додому. Кілька днів із чоловіком не було зв’язку. Його з простреленою головою знайшов друг в парку неподалік позицій, де чергували окупанти. Російські військові ще 9 днів не давали односельцям забрати жертву. Лише згодом дозволили поховати у вказаному ними місці в тому ж парку.

За словами Венедіктової, правоохоронці зібрали достатньо доказів, щоб цей військовослужбовець РФ отримав статус підозрюваного в порушенні законів та звичаїв війни, поєднаних з умисним вбивством.

Возможно, это изображение 1 человек и стоит

Джерело: Ірина Венедіктова

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-04 00:54:32

Магазин Автозапчастин м.Ніжин