Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

“Просто хочеться сімейного щастя”: історія кохання військового з Пирятина та прилучанки

Військовослужбовець ЗСУ із Пирятина Влад та прилучанка Аліна зустрілися під час реабілітації після поранення та за рік створили сім’ю. Їх познайомила двоюрідна сестра Влада, у якої Аліна доглядала дитину. На першому побаченні вони поїхали кататися на квадроциклах, за тиждень почали зустрічатися, а через пів року Влад освідчився Аліні. На весілля, яке відбулося за три дні до річниці знайомства, наречений приїхав із фронту. Подробиці історії кохання – читайте далі.

Їх історія кохання почалася в червні 2022. Тоді Влад вперше приїхав до Прилук навідати двоюрідну сестру, яку не бачив 20 років. Він кадровий військовослужбовець ЗСУ. Із жовтня 2021 року виконував бойові завдання на Донеччині, де і застав повномасштабне вторгнення. Був командиром піхотної групи, коли поруч впала російська міна.

Подружжя Влад та Аліна. ФОТО: Суспільне Чернігів

“30 травня отримав поранення. Я був командиром однієї із груп і перший отримав поранення дуже тяжке. Мені перебило праву руку, артерії. Уламки потрапили в живіт, ногу, і я отримав контузію. Мені дали місяць відпустки для реабілітації. Я зв’язався із сестрою і потім, якщо коротко, приїздив до неї”, згадує Влад.

Влад та Аліна

Влад та Аліна. ФОТО: Суспільне Чернігів

На другій зустрічі сестра познайомила Влада з Аліною. Вона саме допомагала їй із чотирирічною донькою.

“Поїхали випили кави та вже на наступний день Влад написав, що зараз приїде і вони поїдуть погуляють. Приїхав, сіли й запросив на каву. І їдемо в бік Києва. Виявилось, що ми поїхали за Київ на квадроциклах кататися”, згадує Аліна.

Влад на фронті

Влад на фронті. ФОТО: Суспільне Чернігів

Через тиждень пара почала зустрічатися, а невдовзі почала й разом жити.

“Як виявилося, життя може бути набагато коротше, ніж ти очікуєш. Хочеться взяти від нього всі солодкі емоції. Хочеться просто прийти додому, сімейний затишок, розслабитись, побути вдома із сім’єю. Просто сімейного щастя хочеться”, розповів Влад.

Влад під час реабілітації

Влад під час реабілітації. ФОТО: Суспільне Чернігів

Після пів року відновлення Влад став в стрій та поїхав на навчання до Великої Британії. Під час цієї розлуки вирішив зробити Аліні пропозицію. Це сталося на даху столичної багатоповерхівки 23 лютого.

Влад робить пропозицію коханій

Влад робить пропозицію коханій. ФОТО: Суспільне Чернігів

“Часу не так багато. Я така людина, або вона буде зі мною: будем любити один одного, цінувати, поважати, зустрічати. Щоб вже знати остаточно, що це моя дружина. Вона сказала “так”. Ми всі аплодували, раділи”.

Весілля Аліни та Влада

Весілля Аліни та Влада. ФОТО: Суспільне Чернігів

На власне весілля Влад приїхав із передової. Це сталося 27 липня у Прилуках, за три дні до річниці знайомства.

Весілля Аліни та Влада

Весілля Аліни та Влада. ФОТО: Суспільне Чернігів

“Він доводить вчинками, а не словами. Він військовий. В нього дисципліна. Він так звик і це дуже класно. Кожен вчинок і час, який ми разом, у нас дуже цінується і закарбовується “, – зазначила Аліна.

Нині Влад повернувся на передову. Аліна чекає його у Житомирі, де розташована його військова частина.

Детальніше у сюжеті:

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: Суспільне мовлення України
2023-09-08 18:34:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин