Україна і світ

Просто натисни кнопку: презентовано застосунок для жертв домашнього насильства

Будівельні матеріали м.Ніжин

Мобільний застосунок для жінок, що потерпають від домашнього насильства презентували сьогодні, повідомила Олена Зеленська.

Зеленська

Олена Зеленська

Тривожна кнопка, яку можна швидко натиснути і викликати поліцію, непомітна для кривдника, на екрані смартфону вона виглядає як нейтральна іконка.

Коли жінка натисне кнопку виклику — поліція визначить її перебування через геолокацію. Говорити вголос, телефонуючи на 102, не потрібно. Інша корисна інформація та контакти інших служб допомоги доступні тільки у прихованому інтерфейсі.

Ми навмисне не повідомляємо назву додатку, щоб про нього не дізналися абьюзери.  А от ті, хто потерпає від насилля, можуть отримати інформацію та скачати програму, подзвонивши на гарячу лінію 116 123 або написавши в особисті повідомлення на сторінку Розірви коло: https://www.facebook.com/rozirvykolo.

Застосунок презентували разом із Міністерством Внутрішніх справ України, Національною Поліцією України, UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення та за підтримки Британського посольства.

Зеленська зауважила, що протистояння російському агресору — не привід забувати про невоєнне насильство. Навпаки, після всього, що переживає наша країна, ми не будемо терпимим до насильства вже ніколи. Ні до якого насильства в ніякій формі.

Джерело: Олена Зеленська

телефон
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-08-03 18:56:00

Магазин Автозапчастин м.Ніжин