Україна і світ

Проспект Перемоги і Деміївська площа стали місцями з найбруднішим повітрям у столиці

Порівняно з березнем рівень забруднення повітря в Києві підвищився

Джерело: 112.ua

Проспект Перемоги і Деміївська площа стали місцями з найбруднішим повітрям у столиці

У Києві місцями з найбруднішим повітрям в квітні стали Деміївська площа і проспект Перемоги. Про це повідомляється на сайті Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського.

Високим рівнем забруднення характеризувалися також райони вулиць Каунаської, Семена Скляренка, Академіка Стражеско, Олександра Довженка (біля метро Шулявська), Оболонського проспекту і бульвару Лесі Українки.

Новини за темою: У світі внаслідок забруднення повітря щороку помирає 7 млн осіб, – ООН

Підвищений рівень забруднення повітря фіксувався на Гідропарку (район біля мосту метро і автомагістралі), вулицях Інженера Бородіна (ДВРЗ) і Попудренка.

А ось киян, які мешкають на проспекті Науки в столиці, підбадьорили, адже саме ця вулиця продемонструвала відмінні результати — повітря тут дуже чисте.

Новини за темою: Маріуполь став містом з найбільш забрудненим повітрям в Україні

Низьким забрудненням повітря характеризувався проспект Науки, поруч з обсерваторією.

Такі висновки фахівці зробили після зняття та аналізу показань з 16 точок перевірки повітря. Якість оцінювали за кількома показниками, зокрема за наявності в повітрі діоксиду і оксиду азоту, формальдегіду та діоксиду сірки.

Як зазначили в обсерваторії, у порівнянні з березнем 2019 рівень забруднення повітря в Києві дещо підвищився за рахунок невеликого зростання вмісту діоксиду та оксиду азоту та фенолу.

Як повідомлялося, в Європі рівень забруднення повітря перевищує норми Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Джерело: www.112.ua