Місто і регіон

«Прощавай базар»: у Ніжині відкрили нове приміщення РАЦСу. Фото

Вже більше 20 років Ніжинський РАЦС розміщувався біля центрального ринку, де завжди «кипіло» життя. Про перенесення в інше приміщення говорили у Ніжин не один рік. І ось сьогодні це сталося!

РАЦС повернувся на вулицю Гоголя і тепер Ніжинський відділ державної реєстрації актів цивільного стану ділить будівлю із управлінням соціального захисту населення.

Відремонтована вулиця, поруч два сквери, пішохідний фонтан, центральна площа, церкви. Ошатна зала Ніжинського РАЦСу поною мірою задовольняє потреби не тільки наречених та їхніх гостей, а й відвідувачів установи загалом.

На відкриття нового приміщення РАЦСу завітав міський голова Олександр Кодола і керівник міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина Свистун.

Сьогодні у новій залі РАЦСу жінка військовослужбовець одружилась з коханим чоловіком. Щастя молодим, перемоги і мирного неба!

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Після відкриття нового приміщення, фахівці юстиції чекають на збільшення в Ніжині показника одружень та інших позитивних реєстраційних послуг.

Тож хапайте кохану і мерщій одружуватись у новому РАЦСі на вулиці Гоголя! Зараз такий час, що зі шлюбом затягувати не можна.

uezd.com.ua

Джерело: uezd.com.ua
2022-08-09 20:12:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин