Україна і світ

Пропозиції Італії щодо шляхів припинення війни вивчаються – МЗС України

Будівельні матеріали м.Ніжин

Спікер Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко заявив, що Італія справді поділилася своїм баченням шляхів припинення війни Росії проти України. Він уточнив, що відповідні пропозиції наразі вивчаються.

– Україна високо цінує підтримку Італії у межах Європейського Союзу та на двосторонньому рівні. Італійська сторона справді поділилася своїм баченням шляхів припинення війни Росії проти України. Відповідні пропозиції зараз вивчаються, – сказав Ніколенко у п’ятницю, 20 травня.

За його словами, у міністерстві вітають будь-які міжнародні зусилля, які можуть допомогти відновити мир на українській землі та Європі.

– Водночас будь-яке політичне рішення має ґрунтуватися на повазі до суверенітету та територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах, – наголосив спікер.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Італії Луїджі Ді Майо представив генеральному секретареві ООН Антоніу Гутеррішу план миру для України.

Він включає чотири етапи: припинення вогню, можливий нейтралітет України, територіальні питання – що стосуються, зокрема, тимчасово окупованого Кримського півострова та частини Донбасу – та новий пакт про європейську і міжнародну безпеку.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-20 18:59:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин