Україна і світ

Пропаганда фальсифікує реальність, повідомляючи про “масову міграцію українців у Білорусь”

Білоруська пропаганда продовжує фальсифікувати реальність, зокрема, щодо ролі РБ у повномасштабній війні Росії проти України.

Про це заявив речник глави спецслужби Польщі Станіслав Зарин у Twitter. За його словами, на сайті Білоруського прикордонного комітету опубліковано комюніке, в якому Мінськ повідомляє про нібито масову міграцію українців до РБ.

– На графіку наведені фальшиві цифри про кількість українських біженців, які виїхали до Білорусі. Згідно з інформацією про міграцію до Білорусі, сюди приїхало понад 60 тис. українців, серед яких майже 40 тис. прямували через Польщу, – зазначає він.

Білоруська пропаганда знову натякає на те, що українці, які рятуються від російської агресії, шукають притулку в РБ, сприймаючи цю країну начебто безпечнішу за країни Європейського Союзу.

У Мінську прямо вказують, що українські біженці прибули до Білорусі через країни ЄС, наголошує речник глави спецслужби Польщі.

Мінськ продовжує спроби маніпулювати іміджем дій Білорусі. Зарин зазначає, що з початку війни Білорусь була втягнута в агресію, надаючи РФ зброю та територію для нападу на Україну.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-11-27 23:24:52

Магазин Автозапчастин м.Ніжин