Україна і світ

Прокуратура завершила слідство щодо можливої державної зради екс-начальника Генштабу

За даними ЗМІ, мова йде про екс-начальника Генштабу ЗСУ Володимира Заману

Джерело: 112.ua

Прокуратура завершила слідство щодо можливої державної зради екс-начальника Генштабу

16 травня речник Генпрокуратури Андрій Лисенко повідомив в Facebook про завершення досудового розслідування можливої державної зради колишнього начальника Генерального штабу Збройних сил України.

“Головною військовою прокуратурою спільно зі Слідчим управлінням головного управління Служби безпеки України в Києві та Київській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом державної зради щодо колишнього начальника Генерального штабу Збройних Сил України”, – написав він.

Лисенко не назвав ім’я підозрюваного. За даними “Української правди”, мова йде про екс-начальника Генштабу ЗСУ Володимира Заману.

Сьогодні колишньому начальнику Генштабу і його адвокатам надали доступ до матеріалів розслідування.

Новини за темою: Глава Генштабу ЗСУ Муженко заявив, що його сторінку у Facebook зламали

Володимир Замана раніше обіймав посади командувача Військово-Морських сил ЗСУ, а також начальника Генерального штабу ЗСУ (18.02.2012 – 19.02.2014). В день звільнення його з посади начгенштаба колишній в той час президент України Віктор Янукович своїм указом призначив його заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

22 лютого 2014 року Верховна Рада призначила Заману уповноваженим з контролю за діяльністю Міноборони України. Займав він цю посаду до червня 2014 року.

Джерело: www.112.ua