Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Прокуратура вимагає знести незаконний будиночок на Голубих озерах

Прокуратура вимагає знести незаконний будиночок на Голубих озерах

Чернігівською окружною прокуратурою заявлено позов до суду в інтересах Чернігівської обласної державної адміністрації з метою зобов’язати приватну особу привести частину самовільно зайнятої земельної ділянки на території Олешнянського лісництва ДП «Добрянське лісове господарство» у придатний до використання стан шляхом знесення двоповерхової дерев’яної споруди.

В листопаді минулого року працівники Добрянського лісгоспу на околиці села Олешня, на ділянці, яка належить Олешнянському лісництву виявили самовільно збудований дерев’яний будинок. За фактом самовільного зайняття земельної ділянки та самовільного будівництва (ч. 3 ст. 197-1 КК України) розпочато кримінальне провадження. Досудове розслідування проводиться Чернігівським РУП ГУНП в Чернігівській області. Встановлено, що будинок всупереч закону побудував на земельній ділянці лісництва мешканець Чернігова.

Історія із самовільним захопленням ділянки, розташованої неподалік від відомої рекреаційної зони «Голубі озера», викликала широкий суспільний резонанс.

Наразі прокуратура в суді вимагатиме від забудовника  знесення самовільної збудованої споруди і приведення захопленої ділянки у належний стан.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

27.04.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова