Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Прокуратура не дозволила безпідставно підвищувати ціну на постачання газу для медичного закладу на Чернігівщині

Прокуратура не дозволила безпідставно підвищувати ціну на постачання газу для медичного закладу на Чернігівщині

Чернігівською обласною прокуратурою забезпечено виконання рішення суду, яким задоволено позовні вимоги прокуратури в інтересах держави в особі Управління охорони здоров`я Чернігівської обласної державної адміністрації. Прокуратура звернулася до суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Чернігівгаз Збут» і Комунального некомерційного підприємства «Чернігівська обласна лікарня» Чернігівської обласної ради про визнання додаткових угод на постачання природного газу недійсними та стягнення з газопостачальника понад 23 тис. грн.

Підставою звернення прокуратури до суду стало укладання між КНП «Чернігівська обласна лікарня» та ТОВ «Чернігівгаз Збут» додаткових угод із порушенням вимог законодавства, що призвело до безпідставної зміни істотних умов договору та зростання ціни на постачання газу, а також покладення на бюджетну установу економічно невигідних зобов`язань щодо необґрунтованого витрачання бюджетних коштів.

Судом підтверджено неправомірність таких дій, визнано недійсними додаткові угоди до договору на постачання природного газу для потреб непобутових споживачів, укладені між КНП «Чернігівська обласна лікарня « та комерційним підприємством, із якого зобов’язано стягнути надмірно сплачені кошти.

Наразі рішення суду виконано в повному обсязі, інтереси держави в бюджетній сфері поновлено.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

19.04.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова