Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Прокуратура ідентифікувала окупанта, який в Ізюмі застрелив судмедексперта

Харківська обласна прокуратура заочно повідомила про підозру російському військовому, який у травні 2022 року в Ізюмі навмисне застрелив судово-медичного експерта.

За даними правоохоронців, російським окупантом, який скоїв воєнний злочин, виявився 26-річний уродженець Дагестану, командир бойової машини реактивного дивізіону військової частини 61899.

Жертвою зловмисника став 70-річний судово-медичний експерт, який після важкої хвороби втратив ногу та пересувався на протезі.

Зараз дивляться

Подія трапилася вдень 7 травня 2022 року. Окупант прийшов до патологоанатомічного відділення Центральної міської лікарні Піщанської Богоматері в Ізюмі. У цей час на своєму робочому місці перебували працівники.

Дагестанець назвав себе племінником Кадирова та почав розмовляти із медперсоналом. Судмедексперт висловив свою позицію і зауважив, що перебування армії РФ на території Ізюма є незаконним: Хто вас сюди кликав?

Російський окупант почав поводити себе агресивно. Він декілька разів ударив в обличчя експерта, зробив чотири постріли з автомата Калашникова у стелю.

В Ізюмі застрелив судмедексперта за проукраїнську позицію: прокуратура ідентифікувала окупанта з Дагестану / 3 фотографии

Злякавшись, лаборантка вибігла на вулицю. Окупант наказав лікарю-патологоанатому повернути її. Чоловік пішов за нею. Дагестанець та судмедексперт залишилися у кабінеті вдвох, де окупант і застрелив чоловіка.

Прокуратура заочно повідомила про підозру російському військовому за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

Наразі вирішується питання про оголошення воєнного злочинця у розшук.

Джерело: Харківська обласна прокуратура

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Фото: Харківська обласна прокуратура

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-30 13:43:35