Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Програма медичних гарантій: на Чернігівщині 86 медзакладів підписали договори

Програма медичних гарантій: на Чернігівщині 86 медзакладів підписали договори

Нині на Чернігівщині працює 86 лікувальних закладів, що підписали договори з Національною Службою здоров’я України на обслуговування населення за Програмою медичних гарантій.

Такі дані розміщено на оновленому дашборді офіційного сайту НСЗУ. Зокрема, ці заклади уклали 195 договорів на 31 вид груп медичних послуг за 416-ма послугами. Загалом сума договорів становить 2 341 828 146,45 грн.

Йдеться про такі види медичних послуг, як, зокрема, стаціонарна, амбулаторна дорослим та дітям за різними напрямками, лікування соціально значущих захворювань, коронавірусної інфекції, надання родопомічної допомоги тощо.

Нагадаємо: 2020 року Програма медичних гарантій запрацювала у повному обсязі. Нею передбачено закупівля НСЗУ медичних послуг у закладів охорони здоров’я усіх рівнів надання медичної допомоги, організаційно-правової форми (крім бюджетної установи) та форми власності і оплата їх за договором. Процедура закупівель медичних послуг передбачає дотримання надавачами умов надання послуг та специфікацій на конкретні послуги чи групи послуг.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

03.11.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова