Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Програма фінансової підтримки бізнесу реально працює

Програма фінансової підтримки бізнесу реально працює

Віднедавна фізичні особи-підприємці, які не мають найманих працівників, можуть скористатися фінансовою підтримкою від держави – отримати допомогу по частковому безробіттю. Нагадаємо, відповідні зміни до порядку надання такої допомоги набрали чинності 6 червня 2020 року.

Серед тих, хто звернувся до служби зайнятості за допомогою по частковому безробіттю, – ОленаСамойленко з Варви, якапровадить свою діяльність у сфері надання перукарських послуг. До речі, і професію перукар жінка свого часу здобувала за направленням центру зайнятості. Це допомогло знайти свою нішу в бізнесі – з вересня 2006 року вона забезпечує себе роботою самостійно. При цьому постійно вдосконалює свою майстерність, стежить за новинками моди.

Довідково: на сьогодні в області 6790 суб’єктів господарювання подали до служби зайнятості пакети документів на отримання допомоги по частковому безробіттю, переважна більшість з них (5690) – фізичні особи-підприємці, які не використовують найману працю. Вже прийнято 6506 позитивних рішень

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

12.07.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова