Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Професійно видаляємо дерева! Замовляйте послугу!

Видалення дерев відноситься до робіт підвищеної небезпеки, тому цим повинні займатись спеціально підготовлені працівники!

Безперечно, дерева – це зелені легені планети і є важливими компонентами природної екосистеми міста. Ці зелені друзі дуже корисні для всього живого,  але… деякі з них можуть бути й ворогами. Похилі та величезні дерева можуть бути дуже небезпечні для жителів міста.

Аварійне дерево – це рослина, що представляє загрозу для життя, здоров’я або майна людини і згідно закону має бути ліквідовано в найкоротші терміни. Аварійним також може вважатися об’єкт, ймовірність падіння якого зважаючи зовнішніх природних або НЕ природних факторів досить велика. До таких деревах можна віднести: старі, сухі, трухлі, розкололися, з пошкодженням кореневої системи, гілки яких повисли на проводах, дахах і інших об’єктах.

Видалення дерев – питання, з яким рано чи пізно стикаються власники, балансоутримувачі, експлуатуючі організації територій, на яких ростуть дерева. З плином часу рослина занепадає, старіє, в його стовбурі з’являються дупла, тріщини. Тоді воно може становити небезпеку для будівель, що знаходяться поблизу, або людей, що опинилися поряд, рухомого майна. Тому доводиться вживати заходів для видалення такого дерева.

Особливо під час буйства стихій – шквалистого вітру, грози, урагану, коли вони можуть впасти прямо на людей, машини, дахи багатоповерхових будинків, лінії електромереж. Вага середнього дерева становить 2-4 тонни. При падінні воно здатне зруйнувати будинок вщент. Навіть при досить невеликій силі вітру від дерева може відламатись сук, впасти і поранити людину, що проходить поряд, а для дитини це може виявитися смертельною небезпекою. Навіть здорове, але велике дерево завжди несе потенційну небезпеку, так як в будь-який момент, особливо в негоду, може нанести ушкодження об’єктам поруч з ним, або послужити причиною людської смерті. Серйозні наслідки мають падіння великих дерев на лінії електромереж. Вони не тільки можуть завдати шкоди майну, а й часто призводять до відключення електрики, пожеж та інших негативних наслідків. Під вагою зламаного дерева можуть провиснути дроти, продовжуючи при цьому проводити електрику. Такі випадки теж несуть додаткову загрозу.

Сам процес видалення та підрізання дерев завжди ведеться дуже обережно з вживанням для цього всіх необхідних заходів безпеки. Кожне велике дерево фіксується за допомогою автокрану, а пильщики з автовишки обережно проводять видалення.

Якщо виникла необхідність видалити дерево на вулиці з багатоповерховими будинками, або на приватній ділянці, ви завжди можете скористатися послугами комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства”. Фахівці підприємства з багаторічним досвідом можуть працювати з автовишки на великій висоті, що дозволяє справлятися з завданням навіть у важкодоступних місцях і районах. При необхідності до видалення можливо залучити автокран.

Спилювання дерев, їх видалення, санітарне підрізання гілок або кронування – все це виконують працівники КП “ВУКГ”. Зауважимо, що свою діяльність комунальне підприємство може здійснювати не тільки в межах Ніжина, але й за його межами.

Якщо вас цікавлять запропоновані послуги – телефонуйте (068) 27-26-232 та (04631) 7-45-28 або зверніться за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 128.

Unenizh.org.ua
2022-05-04 14:12:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин