Україна і світ

Проект Євротиждень: Оксана Соколова розповіла про деталі виділення Україні €9 млрд

Будівельні матеріали м.Ніжин

Навколо України формується потужне коло союзників і партнерів. Щодня ми чуємо про нову допомогу у війні з РФ від європейських партнерів. Про практичні кроки команда Фактів тижня розповідає у проєкті Євротиждень.

Минулого тижня Єврокомісія запропонувла створити новий спеціальний механізм відновлення України після війни.

– Чіткий і детальний план дій, який би врахував всі наші потреби. Частиною цього плану має стати створення платформи реконструкції майданчика, який об’єднає фінансові зусилля країн-членів ЄС, інших міжнародних донорів та фінансових міжнародних організацій. Очолити цю платформу має Україна спільно з Єврокомісією, президент якої Урсула фон дер Ляєн минулого тижня вже повідомила про макрофінансову підтримку для України до €9 млрд. Допомога має надійти у 2022 році, – зазначає ведуча ICTV і керівник Фактів тижня Оксана Соколова.

Також Євросоюз обіцяє не залишити без озброєння нашу країну у переломний момент війни. Військова допомога ЄС зросте до €2 млрд. А Європарламент зі свого боку підтримав скасування на один рік всім мит ЄС на українським експорт, аби допомогти українській економіці вистояти.

Крім того, ЄК відкрила телефон довіри для українських біженців. Вимушені переселенці, які наразі шукають прихистку у країнах Європи, тепер можуть телефонувати на гарячу лінію за номером: 0 800 6789 10 11 і отримати відповіді на усі побутові питання, інформацію щодо в’їзду до ЄС, доступу до освіти, роботи та медицини.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-27 22:45:31

Магазин Автозапчастин м.Ніжин