Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Проект «Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України» — Ніжинська громада серед учасників

Сьогодні, 15 листопада, в онлайн-форматі відбулася установча зустріч щодо проекту «Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України”.

У заході взяли участь Ніжинський міський голова Олександр Кодола, заступники міського голови Ірина Грозенко та Сергій Смага, начальник відділу економіки та інвестиційної діяльності Тетяна Гавриш, директор територіального центру Інна Шаповалова.

Керівник компоненту Маргарет Якоб та радник проекту в Чернігівській області Світлана Рожок презентували програму. Також відібрані учасники програми, серед яких і Ніжинська громада, презентували ключові досягнення, плани та проблеми у соціальні, медичній та адміністративній сферах.

У рамках реалізації програми спільно з фахівцями програми буде розроблено план покращення якості однієї з послуг та подальша реалізація спільних проектів. Також планується подальший обмін досвідом та розбудова мережі співпраці з іншими громадами. Проект фінансується та упроваджується Європейським Союзом спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

На практиці програма вже допомогла громадам Сходу та Півдня створити плани покращення та профінансувати масштабні проекти. Серед них закупівля медичного обладнання, створення кол-центрів при ЦНАПах та проекти з покращення соціальних послуг.

За матеріалами Ніжинської міської ради

Джерело: uezd.com.ua
2021-11-16 03:22:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин