Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Продуктові набори за кошти іспанських меценатів закупили для трьох родин із громади на Чернігівщині

Продуктові набори за кошти іспанських меценатів закупили для трьох родин із громади на Чернігівщині

Уже протягом багатьох років у Варвинській громаді практикується тісна співпраця місцевої служби в справах дітей із обласним відділенням дитячого фонду України, що з роками переросла в тісну дружбу.

Ця співдружність дала змогу багатьом дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям із багатодітних і малозабезпечених сімей відпочивати й оздоровлюватися за кордоном – у теплих краях Італії та Іспанії. Завдяки іноземним благодійникам, за співпраці з громадською організацією «Дитячий фонд Чернігівщини» діти літали за кордон по два рази на рік – влітку та під час новорічно-різдвяних свят. Були часи, коли до аеропорту «Бориспіль» вирушав повний автобус малечі Варвинщини, щоб потім літаком – до Італії, де на них із нетерпінням чекали італійські друзі. Діти відпочивали там у пансіонатах і заможних родинах меценатів, часто разом бували на Сардинії та Сицилії, купалися в теплому ласкавому Середземному морі. Багато з них уже давно стали дорослими, мають власних  дітей, але міцну дружбу, яка зав’язалася в дитинстві, зберегли й донині, щиро дякуючи за допомогу та підтримку небайдужим людям.

Шкода, але часи змінюються. У зв’язку з пандемією минулого літа та, на жаль, і цьоріч, варвинська малеча не зможе вирушити в теплі краї. Тому в дію був запущений новий проєкт «Адресна допомога на відстані». Завдяки цьому проєкту близько 18 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з обмеженими фізичними можливостями, дітей з багатодітних сімей отримують щоквартальну фінансову допомогу. Також минулого року з  нагоди Дня святого Миколая три сім’ї, в яких виховуються 9 дітей, отримали продуктові набори, а п’ять дітей із багатодітної малозабезпеченої родини та дитина з обмеженими функціональними можливостями –  солодощі і подарунки (на замовлення) від Діда Мороза.

Попри нинішню економічну скруту, яка зачепила весь світ, нещодавно напередодні Великодніх свят працівники громадської організації «Дитячий фонд Чернігівщини» придбали за кошти іспанських меценатів і передали продуктові набори трьом родинам Варвинщини, в яких виховуються діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-напівсироти, які раніше відпочивали в Іспанії. Малеча згадує далеких друзів, щиро радіє подарункам та з оптимізмом сподівається на зустріч.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

13.04.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова