Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Продовження Секс і місто знімають без Саманти: знайшли гідну заміну

Сара Джессіка Паркер, зірка майбутнього серіалу І просто так…, продовження серіалу Секс і місто, поділилася кількома новими фотографіями зі знімань, на яких з’явився змінений акторський склад — до нього увійшла актриса Ніколь Арі Паркер.

На фото знаменитості позують вчотирьох — обіймаються, фотографуються зі спини та закидають шиї назад, посміхаючись на камеру.

– Я б всю ніч підспівувала з цим тріо пісні про кохання 70-х, – доповнила зірка підписом під фото.

Раніше фанати припускали, що в продовженні культового серіалу Секс і місто буде три головні героїні – Кім Кеттролл відмовилася від ролі. Однак фото, зроблене зі знімань продовження показало зворотне – до трійки в особі Сари Джесіки Паркер, Синтії Ніксон і Крістін Девіс приєднається актриса Ніколь Арі Паркер.

У серіалі І просто так… Ніксон і Девіс гратимуть свої звичні ролі Міранди Хоббс і Шарлотти Йорк, які вони зіграли у всіх шести сезонах Секс і місто.

Що стосується Ніколь, то вона зіграє Лізу Тодд Векслі, мати трьох дітей і документаліста з Парк-авеню, про що раніше повідомлялося в HBO Max.

Знімання продовження серіалу Секс і місто почалися в Нью-Йорку 9 липня. І хоча дати прем’єри поки що немає, серіал стане доступним на платформі HBO Maх.

Джерело: Сара Джесіка Паркер, People

Фото: Сара Джесіка Паркер


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-17 17:34:11