Україна і світ

Продовження мультсеріалу “Розчарування” вийде у вересні

Десять нових серій також будуть опубліковані на платформі Netflix

Джерело: 112.ua

Продовження мультсеріалу "Розчарування" вийде у вересні

Друга частина прем’єрного сезону мультсеріалу “Розчарування” від творця “Сімпсонів” Метта Грейнинга вийде восени. Нові серії з’являться на платформі Netflix 20 вересня. Про це повідомляється на Facebook-сторінці шоу.

“Вона переможе… або нап’ється?”, – йдеться в пості.

Крім того, автори серіалу представили постер продовження серіалу. На ньому принцеса Бін в компанії демона Люци стоїть на носі корабля, спершись на меч, і дивиться вдалину. Напис на постері говорить: “Її трон кличе”.

Продовження мультсеріалу "Розчарування" вийде у вересні

Нагадаємо, прем’єра мультсеріалу “Розчарування” відбулася на стримінговій платформі Netflix 17 серпня 2018 року. Шоу розповідає про пригоди принцеси країни Дрімланді на ім’я Бін. Дівчина бунтує проти батьків, котрі намагаються видати її заміж заради політичного союзу, і втікає з власного весілля разом з ельфом Елфо і демоном Люци. Характерними рисами Бін є незалежність, авантюризм і любов до випивки.

Незважаючи на те, що за оцінками глядачів шоу сильно поступається іншому дітищу Грейнинга – “Сімпсонам” – “Розчарування” було продовжено на другий сезон. Однак восени цього року вийде не він, а друга частина прем’єрного сезону анімації.

Джерело: www.112.ua