Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Продолжение встреч в Нормандском формате под большим вопросом – Никифоров

Продовження зустрічей у Нормандському форматі – за участю України, Франції, Німеччини та Росії – зараз знаходиться під питанням, оскільки не вдається домовитися щодо проведення наступного саміту.

Про це поінформував в ефірі одного з українських телеканалів прес-секретар президента України Сергій Никифоров, відповідаючи на запитання щодо можливості обговорення в рамках Нормандського формату екологічних проблем на Донбасі.

– У мене зараз немає однозначної відповіді. Сам Нормандський формат, його продовження — під великим питанням. Ніяк не можуть домовитися щодо наступного саміту в Нормандському форматі на найвищому рівні. Навіть міністри поки що не зустрічаються. Тобто тут і політична частина, політичний порядок Нормандського формату під великим питанням, не кажучи вже про екологію, – наголосив Никифоров.

Водночас він зазначив, що екологія є правильною темою для обговорення на високому рівні в Нормандському форматі.


Востаннє лідери країн нормандської четвірки зустрічалися в очному форматі в Парижі у грудні 2019 року після трирічної перерви. А радники лідерів Нормандського формату збиралися на зустріч у форматі відеоконференції у листопаді 2020 року.Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-07 17:00:53

Магазин Автозапчастин м.Ніжин