Україна і світ

“Проблеми для гостей, дискомфорт для киян та шкода іміджу України”: У Зеленського відреагували на інавгурацію 20 травня

Радник Зеленського зазначив, що парламент також створив величезний дискомфорт для жителів Києва, призначивши інавгурацію не на вихідний день, а на перший день робочого тижня

Джерело: 112.ua

"Проблеми для гостей, дискомфорт для киян та шкода іміджу України": У Зеленського відреагували на інавгурацію 20 травня

Призначенням інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського на 20 травня частина народних депутатів вирішила “насолити українському народу”, який чекає якнайшвидшого вступу на посаду нового президента, а також створила проблеми для прибуття закордонних гостей і міжнародних делегацій. Про це заявив радник Зеленського з політичних питань Дмитро Разумков, пише “Інтерфакс-Україна”.

“Частина народних депутатів вирішила піти по будь-якому шляху, лише б не підтримати пропозиції президента країни (Володимира Зеленського, – ред) і тих громадян України, які його підтримали на виборах”, – сказав він.

Разумков зазначив, що парламент також створив величезний дискомфорт для жителів Києва, призначивши інавгурацію не на вихідний день, а на перший день робочого тижня.

Новини за темою: Зміна голови КСУ не вплине на інавгурацію Володимира Зеленського

Крім того, за його словами, якщо говорити про запрошення міжнародних делегацій, то їм було б набагато зручніше підлаштуватися під вихідний день і скоригувати свої графіки.

Радник Зеленського висловив думку, що таким рішенням частина народних депутатів шкодить іміджу України.

При цьому в “Команді Зеленського”, реагуючи на дату інавгурації, підтвердили, що обраний президент у понеділок вранці складе присягу українському народу і офіційно приступить до виконання своїх обов’язків.

Новини за темою: Регламентний комітет визнав законними сім проектів постанов із датами інавгурації Зеленського

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада України призначила дату інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського на понеділок 20 травня. Урочистості розпочнуться о 10:00. Під час голосування проект постанови № 10270 позафракційного нардепа Сергія Міщенка з датою 19 травня набрав 207 голосів нардепів. Проект постанови № 10270-1 позафракційного нардепа Віктора Балоги з датою 19 травня проголосували 158 народних депутатів. В результаті прийняли проект постанови № 10270-2 позафракційного депутата Віталія Купрія з датою 20 травня. Документ підтримали 315 народних депутатів.

Інші проекти постанов з датами Верховна Рада не розглядала.

Джерело: www.112.ua