Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Проблема ліжок у лікарнях та канікули в школах: карантин в Україні 15 жовтня

15 жовтня в Україні не поліпшується ситуація з коронавірусом, добовий приріст знову понад 5 тис. нових хворих. У країні постійно заповнюються лікарні, через що треба терміново вирішувати це питання.

Станом на четвер вірус підтвердили у 281 239 українців, за добу – 5 062 нових випадки Covid-19.

Найскладніша епідситуація у Харківській, Львівській і Одеській областях. Лідер серед міст – Київ: 28 957 підтверджених і 445 нових випадків зараження Covid-19.

Через великий добовий приріст місця для хворих на коронавірус у лікарнях почали заповнюватися активніше, 15 жовтня в Україні зайнято вже понад 20 тис. ліжок.

– У нас є 52 тис. ліжок, які ми можемо виділити для лікування хворих на коронавірус. На сьогодні в лікарнях перебуває 20 475 пацієнтів. І ця кількість збільшується, – заявив очіник МОЗ Максим Степанов.

Для вирішення цієї проблеми доведеться залучати всі резерви країни. Спочатку хочуть перепрофілювати інші установи. Потім можуть розпочати створювати польові госпіталі.

Через погіршення епідситуації Кабмін рекомендував відправити школярів на канікули з 15 жовтня, однак місцева влада багатьох регіонів не прислухалися до рекомендацій, а ухвалила свої рішення, згідно з планами.

Коронавірус в Україні

За статистикою коронавірусу в Україні, загалом вірус забрав життя 5 302 громадян країни.

Подолало хворобу 119 650 пацієнтів.

У країні провели вже понад 2 млн тестів методом ПЛР.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-10-15 13:53:48