Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Про зайнятість та безробіття населення Чернігівської області мовою цифр

Про зайнятість та безробіття населення Чернігівської області мовою цифр

За результатами проведеного органами державної статистики обстеження робочої сили, у січні­–вересні 2021 року забезпечували пропозицію робочої сили на ринку праці Чернігівської області 458 тис. осіб у віці
15 років і старше. Переважна більшість із них (88%) була зайнята економічною діяльністю, а решта, відповідно до методології Міжнародної організації праці, відносилася до безробітних.

Кількість зайнятого населення зазначеного віку становила 403 тис. осіб, а рівень зайнятості населення (48%) був дещо меншим за показник, розрахований у середньому для України (49,6%).

Не мали роботи та при цьому її активно шукали, намагались організувати власну справу та були готові приступити до роботи, тобто відносилися до безробітних 55 тис. жителів області в працездатному віці.

Рівень безробіття населення працездатного віку становив 12,6% (у середньому в Україні – 10%). Найвище значення показника зафіксовано в Луганській (16,5%), Донецькій (15,6%) та Кіровоградській (13,5%) областях, найменше – у Харківській (6,8%) та Київській (7,1%) областях.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

30.12.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин