Місто і регіон

Про забезпечення Ніжина питною водою у разі надзвичайної ситуації

Будівельні матеріали м.Ніжин

Нещодавно КП «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства»  отримало важливу гуманітарну допомогу від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), а саме – потужний дизельний генератор на 30 кВт.

Загалом за час воєнного стану Ніжинський водоканал за програмою ULEAD з Європою отримав генератор на 5 кВт і дизель-генератор на 10 кВт. Також працівники підприємства відремонтували вже наявний генератор.

Найпотужніший генератор AKSAN на 30 кВт турецького виробництва зможе забезпечити підйом води із високопродуктивної свердловини, потужністю 80 мна годину.

Відремонтований генератор старого зразка розрахований на потужність 15 кВт і він зможе забезпечити підйом води зі свердловини продуктивністю 30 мна годину.

Генератор на 10 кВт зможе забезпечити підйом води з менш потужної свердловини – це близько 20 мпитної води на годину.

Інший найменш потужний генератор на 5 кВт застосовується для ремонтних і аварійних робіт (промивка каналізації, зварювальні роботи тощо).

Також на підприємстві є 17 місткостей для питної води й два автомобілі для перевезення. Тож в разі повного відключення світла, в різних районах міста можна буде під’єднати три генератори та організувати підвіз питної води для людей.

Міський голова Олександр Кодола і перший заступник міського голови Федір Вовченко проінспектували підприємство на готовність до аварійних і надзвичайних ситуацій. Оглянули наявні генератори.

Найбільша проблема на підприємстві з транспортом. Для перевезення питної води є тільки два автомобілі, які можуть за один раз підвезти 5 тонн води.

Для Ніжинського водоканалу необхідний додатковий транспорт. Це питання буде вирішуватись, адже ніжинці мають бути забезпечені питною водою за будь-яких обставин і ситуацій.

НІЖИНСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ

Джерело: uezd.com.ua
2022-07-05 08:12:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин