Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Про ситуацію в Ніжині станом на 3 травня

Ситуація станом на 3 травня 2022р в Ніжині:

— За останній період надзвичайних подій у місті не було. Ніжин продовжує допомагати громадам, які постраждали від рашистської окупації. Завтра працівники комунальних установ їдуть вчергове в село Велика Дорога щоб допомогти в усуненні наслідків руйнувань.

Згідно з розпорядженням голови Чернігівської ОВА В’ячеслава Чауса поновлюється заборона на продаж та реалізацію алкогольної продукції.

В Ніжині така заборона діяла на період поминальних днів. Національна поліція склала 7 адміністративних протоколів на продавців, які не виконували вищевказане розпорядження.

— Підприємства житлово-комунальної сфери забезпечують належну якість послуг, станом на сьогоднішній ранок аварійних відключень немає.

Продовжується місячник благоустрою, відзавтра починається косовиця. Всі працівники комунальних установ на місцях і виконують покладені на них обов’язки.

Ситуація з паливом наступна: ворог ракетними ударами знищив значну частину паливної інфраструктури України, зупинився нафтопереробний завод у Кременчуці. У Ніжині є локальні проблеми з забезпеченням пальним в найближчий час ситуація буде вирішена.

— Медичні заклади продовжують працювати та обслуговувати населення.

— Міська рада продовжує організацію державної гуманітарної допомоги. Днями соцслужби закінчують видачу пакетів субсидіантам та розпочинають видачу постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, ветеранам війни та сім’ям загиблих ветеранів війни.

1693 осіб, які покинули рідний дім через війну, стали на облік в Управлінні соціального захисту в місті Ніжині. Їм проводжують видавати гуманітарну допомогу, яка надходила напередодні від наших друзів та громад, що допомагали Ніжину.

— Продовжується підготовка до зарахування учнів до 1 класу. Подача документів здійснюється за гнучким графіком з урахуванням вимог воєнного стану.

— Усією громадою працюємо задля Перемоги! Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Міський голова Олександр Кодола

Джерело: uezd.com.ua
2022-05-03 13:08:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин