Новини Чернігова

Про сесію у Любечі можна знімати серіал

Про сесію у Любечі можна знімати серіал

6 грудня мала продовжитися сесія Любецької селищної ради, яку минулого тижня поспішно закрив голова.Тоді, Сергій Пінчук не схотів включати до порядку денного питання про депреміювання. Депутати розраховували, що цього разу плідно попрацюють на сесії і затвердять ряд важливих для громади питань.

Зокрема, про освітлення вулиць, про виділення матеріальної допомоги дітям, онкохворим та людям з інвалідністю.

З самого початку сесії депутат Світлана Костюк запропонувала вести сесію закритою від журналістів і депутатів Чернігівської обласної ради. Депутати ж проголосували проти такої пропозиції.

Потім голова селищної ради Сергій Пінчук почав торгуватися із депутатами, щоб питання про депреміювання поставити 10-м із 17-ти на порядку денному. Депутати наголошували, що таким чином голова сподівається, що обранці втомляться і питання про позбавлення премії голови не розглянуть. Тому, за рішенням депутатів це питання поставили третім.

Та сесія забуксувала ще на першому питанні. Звіт про виконання бюджету селищної ради за 9 місяців 2018 року депутати не затвердили.

"У звіт вставлені незрозумілі депутатам коди, а на що направлені ці суми не зазначено. По-перше я не дорахувалась 6 тисяч гривень. Не розумію, нащо зараз направляти на будівництво котельні Шевченківської школи 168 тисяч гривень, якщо побудують її точно не цієї зими? А кошти необхідні на інші потреби", – пояснила позицію депутат Любецької селищної ради Марія Репех.

Більш того, у звіті за реалізацію бюджетних коштів були вказані лише доходи ради без видатків. А прописано було шрифтом, який можна розгледіти хіба що в окулярах.

Через те, що бюджетне питання не затвердили, голова Сергій Пінчук пішов звичним шляхом і оголосив перерву сесії на невизначений термін. Хоча половина питань порядку денного не стосувалася бюджету і їх можна було розглянути цього дня і не затягувати сесію, як це звик робити голова, зазначив присутній у сесійній залі помічник народного депутата Юрій Власенко. Звіт мають доопрацювати на наступний раз.Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
06.12.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:
[easy-social-like facebook=”true” facebook_follow=”true” skin=”metro” counters=0 align=”left”] [easy-social-share buttons=”facebook,twitter,vk,ok” counters=1 counter_pos=”topm” total_counter_pos=”before” style=”button” point_type=”simple”]