Місто і регіон

Про проведення контрдиверсійних (антитерористичних) навчань

Антитерористичним центром при Службі безпеки України спільно з Військовою службою правопорядку у Збройних силах України в період з 27 лютого по 01 березня 2019року заплановано проведення навчань з перевірки дієвості реагування на диверсійну (терористичну) загрозу на одному з об’єктів критичної інфраструктури м. Ніжина ( об’єкти життєзабезпечення, транспортні комунікації, культурні заклади, об’єкти з масовим перебуванням людей, будівлі органів влади, тощо).

Навчання спрямовані на перевірку антитерористичного захисту зазначених об’єктів та дій суб’єктів боротьби з тероризмом (національної поліції України, Служби Безпеки України, органів державної влади, органів місцевого самоврядування) щодо:

пошуку ознак диверсійних та/або терористичних проявів;

фіксації несанкціонованих прольотів дистанційно керованих літальних апаратів та організації відповідних заходів реагування;

виявлення :

схованок, місць закладання зброї, боєприпасів, вибухових речовин, засобів зв’язку, тощо:

місць тривалої автономної життєдіяльності організованих груп невстановлених осіб;

осіб, які цікавляться характеристикою того чи іншого об’єкта критичної інфраструктури, порядком його охорони чи організацією перепускного режиму.

Прошу мешканців міста з розумінням віднестися до можливих обмежувальних заходів, не перешкоджати діям правоохоронних органів та зберігати спокій. При виході з домівок при собі обов’язково мати документи, що засвідчують особу.

У випадку виявлення підозрілих осіб, підозрілих предметів, або отримання інформації про наміри здійснення терористичної, диверсійної, розвідувально – підривної діяльності негайно повідомляйте до:

– Служби безпеки України – (0462) 676 – 208;

– Національної поліції України – 102, або в м. Ніжині 2-30-48, 0684695239.