Місто і регіон

Про підрив трактора на Ніжинщині: біля дороги рятувальники знайшли ще дві міни

Будівельні матеріали м.Ніжин

Звертаємося до всіх жителів району бути надзвичайно обережними під час пересування, оскільки через необережність можна натрапити на міну.

На жаль, 3 серпня о 14 год. 05 хв. в селі Новий Биків, Ніжинського району по вул. Петровського під час проведення обкошування узбіччя проїжджої частини дороги стався випадок підриву трактора МТЗ-82.

Внаслідок вибуху в трактора пошкодилося переднє колесо. Щодо водія, то він не травмувався.

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Під час огляду прилеглої території, вибухотехніки виявили ще дві міни — протитанкові. Їх знешкодили.

Будьте надзвичайно обережні!

Основні правила поведінки в небезпечному районіØ Ретельно навчайтесь розпізнавати міну (ВНП) або її частини;Ø Будьте обережні на колишніх військових позиціях, контрольних дорожніх пунктах, аеродромах, місцях переправи через водні перешкоди і колишніх оборонних укріпленнях:якщо виявили ознаки мінного поля, попереджувальні знаки або альтернативне маркування, помітили: нагромадження каміння, дерев’яні палки, різнокольорові стрічки та ін.;якщо помітили кістки або скелети тварин, що залишились на місцевості;якщо помітили необроблені ділянки землі, порушену рослинність або шар ґрунту;якщо помітили на місцевості низькі кілки, електричні дроти або розтяжки;якщо помітили на місцевості демаскуючі ознаки встановлення мін: коробки, укупорку, дроти, чеки, пластикові кришки, огороджені ділянки на місцевості тощо.

ЗАПАМ’ЯТАЙ: “Якщо сумніваєшся – не заходь в підозрілу зону. Повернись назад!”Основні правила пересування на небезпечній території

  • При русі дотримуйтесь доріг з твердим покриттям. Намагайтесь рухатись по сліду іншого транспортного засобу.
  • Будьте обережні, помітивши залишений або підірваний транспортний засіб на дорозі або узбіччі. Обережно обійдіть або об’їдьте перешкоду якомога далі від неї.
  • Не зходьте з дороги (стежки) на узбіччя в туалет.
  • Будьте обережними на старих дорогах. Довідуйтесь у місцевих мешканців про інциденти на цій території.
  • Рухайтесь в колону по одному з дистанцією – 10-20 м;
  • Не протикайте нічим землю, не тягніть нічого, особливо дріт, не торкайтеся до предметів, які знаходяться поблизу. Задайте собі питання: чому цей предмет знаходиться тут?
  • Зберігайте пильність, будьте уважними і це врятує вам життя.

ЗАПАМ’ЯТАЙ: “Надмірна допитливість та цікавість в небезпечному районі призводить до смерті або каліцтва”Вагаєшся – не заходь в підозрілу зону. Повернись назад!”

НЕБЕЗПЕЧНО – МІНИ!

Основні правила поведінки при зіткненні з міною або іншим ВНП в пішому порядку:

  • При зіткненні з міною завжди будьте пильними і спостережливими – це дасть Вам можливість завчасно помітити демаскуючі ознаки небезпечного району, міни – ще до зіткнення.
  • Якщо поряд знаходяться люди подайте команду: “МІНА!”, або “СТІЙ, МІНА!”. Перевірте місцевість біля своїх ніг наявність дротяних розтяжок чи інших предметів.

ЗАПАМ’ЯТАЙ: “Всі знаки на місцевості, що викликають сумнів, необхідно розглядати як попередження про небезпеку!”.

За інформацією Новобасанська об’єднана територіальна громада

Джерело: uezd.com.ua
2022-08-06 13:16:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин