Місто і регіон

Про ніжинського педагога-вихователя, яка розкриває потенціал учнів, а не примушує їх вчити уроки

Сьогодні у рубриці #Обличчя_громади_Ніжина сучасний педагог-новатор, вихователь, яка розкриває потенціал учнів, а не примушує їх вчити уроки.

Нині дуже часто говорять про те, якою повинна бути освіта у майбутньому.

Дослідження і отримання знань повинні йти разом. Через це змінюється й сам спосіб навчання. Такого педагогічного принципу дотримується вихователь закладу дошкільної освіти Олена Володимирівна Мітасова.

Олена Володимирівна закінчила Чернігівський державний педагогічний інститут ім. Т.Г. Шевченка у 1995 році, за спеціальністю «вчитель початкових класів та образотворчого мистецтва». У закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 17 «Перлинка» комбінованого типу Ніжинської міської ради Чернігівської області на посаді вихователя працює 21 рік. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «вихователь-методист».

Пані Олена відзначається творчим підходом до організації освітнього процесу, пошуком нових нетрадиційних форм та методів у роботі з дошкільниками. Працюючи над проблемою «Розвиток творчих здібностей дошкільників» всю свою діяльність спрямувала на формування креативного розвитку та саморозвитку дітей дошкільного віку.

Незважаючи на воєнний стан вихователь творчо співпрацює з обдарованими дітьми — вихованцями гуртка «Магія мистецтва». Гуртківці взяли активну участь у Всеукраїнському дистанційному конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Казкове Різдво» у номінації колаж під назвою «Різдвяний Ангелик зірку засвітить і будуть у мирі жити всі діти», де зайняли перше місце (лютий, 2022р.).

На Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Моя мрія» Олена Володимирівна з дошкільнятами теж отримали перше місце за роботу «Щастя тобі, Україно» (лютий, 2022р.).

Авторська робота в номінації – колаж «Борітеся – поборете!» (портрет Т.Г.Шевченка) отримала перше місце у Всеукраїнському дистанційному конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Слава Україні» (травень, 2022р.).

У нелегкий для України час Олена Володимирівна залишається сучасним педагогом – пошуковцем, що працює за покликанням. Їй притаманна безмежна любов до дітей, віра в успіх кожного малюка, Перемогу та Мир.

Ніжинська міська рада

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Джерело: uezd.com.ua
2022-11-25 12:35:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин