Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

«Про крохоборів робитимемо розголос на весь Ніжин», – Олександр Кодола

На жаль, деякі ніжинські підприємці іноді забувають, що триває війна, і завищують ціни на товари.

У зв’язку з цим Розпорядженням міського голови від 14 березня створено робочу групу по запобіганню та виявленню актів привласнення гуманітарної допомоги, недопущення підняття цін на основні групи товарів та інших порушень.

За цей час перевірені десятки торговельних точок на предмет завищення цін на товари.

Як повідомила сьогодні, 21 березня, на засіданні оперативного штабу начальник відділу економіки та інвестиційної діяльності Ніжинської міської ради Тетяна Гавриш, робоча група провела перевірки 16 торговельних точок по вул. Прилуцькій, Корчагіна та Незалежності.

Переважна більшість підприємців з розумінням відносяться до ситуації, що склалася – ціни тримаються на попередньому, довоєнному, рівні. Хіба що відмічається різниця у 1-2 гривні на хлібі та молоці.

«Ви ж бачите, скільки людей скаржаться та обурюються з приводу цін. Пишуть також особисто мені. Ситуацію відпускати не можна. Робоча група повинна працювати і надалі. Фіксуйте всі подібні випадки. Складайте акти, проводьте профілактичні розмови. Про крохоборів робитимемо розголос на весь Ніжин. Народний осуд. Це гірше від будь-якого покарання!» — підкреслив Ніжинський міський голова Олександр Кодола.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з архіву «УН»

Джерело: uezd.com.ua
2022-03-22 02:08:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин